O terasă și un bar, amenajate ilegal pe str. Lacului din Timișoara, desființate de primărie FOTO 2 min read Administratie O terasă și un bar, amenajate ilegal pe str. Lacului din Timișoara, desființate de primărie FOTO Roxana Pavel iunie 22, 2026 Primăria Timișoara a demolat noi construcții ilegale. Instituția transmite că, „sub amenințări și încercări...Citeste stirea