O clădire nefolosită din Timişoara va fi transformată în Centru de Sănătate Mintală şi Prevenirea Adicţiilor 1 min read Sanatate O clădire nefolosită din Timişoara va fi transformată în Centru de Sănătate Mintală şi Prevenirea Adicţiilor Roxana Pavel iunie 25, 2026 O investiţie importantă va fi realizată la Timişoara. Primăria anunţă că sprijină inițiativa Spitalului...Citeste stirea