Trei centre de colectare a deșeurilor la Timișoara, cu bani europeni 1 min read Administratie Trei centre de colectare a deșeurilor la Timișoara, cu bani europeni Roxana Pavel martie 9, 2025 La Timișoara vor fi realizate trei centre de colectare a deșeurilor cu aport voluntar....Citeste stirea