iunie 14, 2026
Spread the love

Aeroportul Internațional „Traian Vuia” din Timișoara a înregistrat, miercuri, un milion de pasageri în acest an.

La întoarcerea dintr-o vacanță mult-așteptată din Antalya, doamna Iochim Adriana Rodica din localitatea timișeană Ciacova a avut o surpriză nevisată. A fost prima dată când a câștigat un premiu și bucuria a fost cu atât mai mare cu cât compania Animawings cu care a zburat în acest sejur i-a făcut cadou un voucher cu 2 bilete dus – întors la Istanbul, valabile din 3 octombrie de când debutează zborurile de linie de la Timișoara către capitala Turciei”, a informat aeroportul timișorean.

De asemenea, pasagerul cu numărul un milion a primit și un buchet de trandafiri roșii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *